Witamy w La Lorraine Polska

Nasze pyszne i najwyższej jakości produkty są zawsze i wszędzie przy Tobie.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą najwyższej jakości wyrobów piekarniczych.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości, autentycznych i różnorodnych produktów, które doskonale wpisują się również w koncepcję zrównoważonej diety i stylu życia.
Rozwijamy się bardzo dynamicznie a ten rozwój nie byłby możliwy bez naszych klientów, konsumentów oraz codziennej pracy 900 zaangażowanych i kompetentnych pracowników, którzy wybrali La Lorraine Bakery Group jako swojego pracodawcę. 
To nasi pracownicy budują przyszłość La Lorraine Polska i każdego dnia z entuzjazmem oraz pasją zajmują się produkcją , sprzedażą, wsparciem oraz dostarczaniem najwyższej jakości produktów do klientów i konsumentów.                                                                                            
Artur Starek​
Misja

Historia

Historia La Lorraine Polska jest nierozerwalną częścią 80 letniej tradycji firmy La Lorraine Bakery Group. Nasza działalność w Polsce zaczęła się w 2005 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. 
Ostatnie 15 lat to czas dynamicznego wzrostu i inwestycji w nowoczesne technologie. To także nieustające poszukiwania i rozwój nowych produktów, które adresują potrzeby klientów i konsumentów.
Historia

Kontakt

Z przyjemnością pomożemy, jeśli potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach.

Formularz Kontaktowy

Kariera w La Lorraine Polska

La Lorraine Polska to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy z pasją rozwijają naszą Firmę na światowych rynkach. Nasze zespoły produkcji, dystrybucji, sprzedaży, marketingu, technologii, jakości oraz wsparcia codziennie pracują na nasz wspólny sukces.

Dołącz do naszego Zespołu