La Lorraine Bakery Group

La Lorraine Bakery Group (LLBG) je 100%  belgický rodinný podnik působící v mlynárenství a pekárenství již ve více než 25 zemích světa. Každý den tisíce nadšených zaměstnanců vyrábí a prodává po celém světě kvalitní pekařské výrobky zákazníkům, supermarketům a stravovacím službám.

Slovo generálního manažera La Lorraine a.s. Miroslava Bulína

Věřím, že za úspěchem firmy stojí naši zaměstnanci, lidé se srdcem na pravém místě. Kdokoli s nadšením a nápady má u nás dveře otevřené a může tak ovlivnit budoucnost La Lorraine.

Slovo generálního manažera La Lorraine a.s. Miroslava Bulína

Historie La Lorraine a.s

V České republice byl výrobní závod
La Lorraine a.s. založen v roce 1999 spojením původní divize pekáren Delta Frozen a rodinného belgického podniku La Lorraine Bakery Group a stal se největším tuzemským výrobcem a distributorem zamraženého pečiva. Do prodejní sítě dodává především nebalené pečivo určené k dopékání nebo jen k rozmrazení a přímé konzumaci. Kladenský závod v dnešní době vyrábí kolem 500 položek a další sortiment nakupuje od sesterských poboček. Hlavními kategoriemi jsou kaiserky, bagety, sladké listové a plundrové pečivo a donuty. Ročně vyrobí závod okolo jedné miliardy kusů pečivana 13 moderních linkách.

Historie La Lorraine a.s

Kariéra

Jako firma rosteme, pravidelně investujeme a proto neustále hledáme nové kolegy. Kdokoliv bude mít chuť, ať se ozve. Přivítáme jej s otevřenou náručí. Vše potřebné najdete na: 
přejít na kariérní stránku